Zespół Szkół
w Goleniowie
72-100 Goleniów
ul.Niepodległości 1B
Telefon/fax:914184274,
914431133
e-mail: zssgol@wp.pl

   Strona główna      Aktualności - rok szkolny 2022-2023      Listopad 2022

 
 „CIEPŁE I PUCHATE” - JESIENNE WARSZTATY INTEGRACYJNEW dniu 16.11.2022r. odbyły się w naszej szkole jesienne warsztaty integracyjne pod nazwą „ CIEPŁE I PUCHATE” z udziałem uczniów Językowej Szkoły Podstawowej „Promyczek”. Podczas zajęć, w których zastosowano elementy bajkoterapii powstały ciepłe, puchate i kolorowe pompony jesienne. Integracja uczniów z masowych szkół przynosi wymierne efekty. Uczniowie uczą się tolerancji, współpracy i szacunku.


 
 
 
 „EKOLOGICZNE AUTO OCZAMI DZIECKA”Uczniowie z naszej szkoły biorą udział w II POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNO – TECHNICZNYM zorganizowanym przez Zespół Szkół Publicznych w Białuniu pt: „EKOLOGICZNE AUTO OCZAMI DZIECKA”. Uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością. Poniżej prezentujemy ich projekty.

 
 
 
 
 Kolejny sukces naszych sportowców! 9 listopada reprezentacja Zespołu Szkół w Goleniowie wzięła udział w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego
w Halowej Piłce Nożnej, które odbyły się w Choszcznie. W rozgrywkach uczestniczyło 6 zespołów. Nasza drużyna zremisowała pierwszy mecz ze Szczecinem 1:1. W pozostałych meczach nasi piłkarze nie mieli sobie równych wygrywając wszystkie spotkania i zajmując w turnieju pierwsze miejsce. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został nasz kapitan - Grzegorz Żyła. Zespół Szkół uzyskał awans do Finału Mistrzostw Polski, który odbędzie się 19.11 - 20.11.2022 r. w Płocku. 

Gratulujemy zawodnikom oraz nauczycielom wychowania fizycznego osiągniętego wyniku oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

 
 
 
 Nasi uczniowie biorą udział w konkursie „CZARY MARY JESIENNE DARY”. Prace powstały do piosenek polskich wykonawców.

Jesień idzie przez park - Czerwone gitary
Jesienne marzenie -  Jadwiga Koczanowska
Jesienne róże -  Mieczysław Fogg© Od 2007 Created by - Jerzy Ratajczak