Strona główna

Marzec - rok szkolny 2009/2010

• W dniu 23 marca 2010r. 7- osobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w VII Zawodach Pływackich Regionu Zachodniopomorskiego,

które odbyły się  w Szczecinie. W zawodach wzięło udział 19 szkół i ośrodków z Polski oraz zawodnicy z Niemiec. Naszą szkołę reprezentowały: Renata Wiszowata zdobywając złoty medal w stylu grzbietowym na dystansie 25 m i medal srebrny w stylu dowolnym na dystansie 25 m, Paulina Rogala, która wywalczyła złoty medal, Patrycja Szydłowska srebrny, a Żaneta Janowska IV miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym, Patrycja Konecka zdobywczyni srebrnego medalu na dystansie 25 m stylem grzbietowym i brązowego medalu na tym samym dystansie stylem dowolnym, Katarzyna Wiśniewska, która zdobyła brązowy medal na dystansie 25 metrów stylem dowolnym i  Barbara Filo zdobywczyni brązowego medalu na dystansie 25metrów stylem dowolnym oraz IV miejsca na dystansie 25 metrów stylem grzbietowym. Ogółem dziewczęta zdobyły 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

• W dniu 18 marca 2010r.reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XI Wojewódzkim Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych,
    który odbył się w Stargardzie Szczecińskim. W drużynie wystąpili: Patrycja Konecka, Marzena Walczak, Paulina Rogala, Żaneta Janowska, Alan Gęga, Piotr Andrzejczak. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła III miejsce w województwie.

• W dniu 3 marca 2010r. w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa
    w Tenisie Stołowym.

Naszą szkołę reprezentowali: Barbara Filo (8 miejsce), Karolina Kuradczyk (17miejsce), Rafał Wiśniewicz (9 miejsce) i Krzysztof Bochenek (13 miejsce).
    W turnieju wzięło udział 50 uczniów z 12 szkół.