Zespół Szkół
w Goleniowie
72-100 Goleniów
ul.Niepodległości 1B
Telefon/fax:914184274,
914431133
e-mail: zssgol@wp.pl
 
Kampania Państwowej Komisji ds. Pedofilii "#Rozmawiaj#Reaguj" A   B   C
   Strona główna      Aktualności - rok szkolny 2022-2023      Czerwiec 2023

 
 XI Ogólnopolski Program Edukacyjny dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE
I TELEFONY!”


Poprzez selektywną zbiórkę odpadów uczniowie Zespołu Szkół w Goleniowie przyczynili się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Przekazane przez szkołę zużyte baterie trafiły do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Biosystem S.A., gdzie zostaną poddane procesom recyklingu i odzysku. 

Jednocześnie informujemy, że w XI edycji Programu  ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH w Goleniowie zebrał 93  kg zużytych baterii i akumulatorów.

 
 
 
 
 Bezpieczne Wakacje Zbliżają się wakacje, dlatego 16.06.2023r naszą szkołę odwiedziła policjantka pani Natalia Gogosza. Podczas spotkania  przypomniała  uczniom zasady bezpiecznego zachowania  podczas letniego wypoczynku. Wszyscy utrwalili sobie zasady poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię, zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych, jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem, jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców oraz jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie wakacji. Na zakończenie spotkania najmłodsi uczniowie otrzymali odblaski.

Dorota Adamowska

 
 
 
 
 Dnia 13.06.2023r uczniowie Szkoły Branżowej I stopnia uczestniczyli
w integracyjnym pikniku na działkach ogrodowych
.Dwa kierunki kucharz i pracownik obsługi hotelowej doskonalili swoje umiejętności podczas obsługi stołu z poczęstunkiem i wspólnego grilla. Zapoznali się z savoir- vivre i możliwościami efektywnego spędzania czasu. 
 MISTRZOWIE POLSKI Z GOLENIOWA! W pierwszy weekend czerwca uczniowie Zespołu Szkół w Goleniowie reprezentujący województwo zachodniopomorskie brali udział w Ogólnopolskim Turnieju w Siatkówce Plażowej Chłopców w Strzelcach Krajeńskich. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie siedem meczów i zajęli I miejsce! Zespół Szkół reprezentowali: Seweryn Bukowski, Grzegorz Żyła, Mateusz Zieliński i Hubert Drozdek. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Seweryn Bukowski. Trenerami podczas Mistrzostw Polski byli Natalia Domaradzka i Sebastian Zaremba. Gratulujemy najlepszej drużynie i trenerom w Polsce życząc kolejnych sukcesów sportowych!

 

© Od 2007 Created by - Jerzy Ratajczak