Zespół Szkół
w Goleniowie
72-100 Goleniów
ul.Niepodległości 1B
Telefon/fax:914184274,
914431133
e-mail: zssgol@wp.pl
 
Kampania Państwowej Komisji ds. Pedofilii "#Rozmawiaj#Reaguj" A   B   C
   Strona główna      Rok szkolny 2018/2019      Kwiecień 2019


 
 Od 27.04 do 28.04 w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu. Organizatorem zawodów było Małopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe „Sprawni Razem”.


W mistrzostwach wzięło udział 76 zawodników z 9 województw. Wśród nich znaleźli się również reprezentanci powiatu goleniowskiego z Zespołu Szkół w Goleniowie. Pływacy i pływaczki startowali w czterech kategoriach wiekowych: 13 lat i młodsi, 14-16 lat , 17 lat i starsi oraz w kategorii osób z Zespołem Downa. Nasi zawodnicy wykazali się wspaniałym sportowym duchem oraz dobrą formą, walcząc o najwyższe pozycje:

Andrzej Zwierz w kategorii wiekowej: 13 lat i młodsi na dystansie 25 m stylem grzbietowym zdobył złoty medal, natomiast na 25 m stylem dowolnym medal brązowy.

Druga nasza reprezentantka Julia Kosiaty startująca w kategorii: 14-16 lat, była 4 na dystansie 50 m stylem grzbietowym i 5 na 50 m stylem dowolnym.

 Gratulacje należą się uczestnikom zawodów, ale również nauczycielom z Zespołu Szkół, którzy przygotowali zawodników do występu oraz rodzicom uczniów, dopingującym swoje dzieci podczas imprezy.

 

 

 W kwietniu w Trzebnicy odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych


Zespół Szkół w Goleniowie reprezentowało 4 uczniów, którzy do ostatnich metrów walczyli o jak najlepszy wynik podczas zawodów, zajmując  ostatecznie następujące pozycje:

     • Milena Markiewicz XIII miejsce na dystansie 1200 m
     • Sylwia Janowska XV miejsce na dystansie 1500 m
     • Grzegorz Żyła VII miejsce na dystansie 2000 m
     • Jakub Garbaciak XVIII miejsce na dystansie 2000 m

Reprezentantom naszej szkoły  gratulujemy udziału na Mistrzostwach Polski i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.


 


 Uczniowie klasy 1 SPP z Zespołu Szkół w Goleniowie w ramach Zajęć Kształtujących Kreatywność przygotowali prace plastyczne na gminny konkurs „Pies nie kończy się na smyczy” organizowany przez Goleniowski Dom Kultury. 


Uczniowie zostali zgłoszeni w kategorii plakat indywidualny, w której należało zaprojektować i wykonać wybraną techniką plakat oraz hasło promujące właściwe zachowania i zachęcające do sprzątania po swoich pupilach.
W dniu 16.04.2019r jury dokonało oceny zgłoszonych na konkurs prac i okazało się, że Jolanta Ślusarczyk  zajęła II miejsce w kategorii plakat indywidualny. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się dnia 25 maja 2019r na plantach podczas „Urodzin Goleniowa”. Joli serdecznie gratulujemy. 

Renata Bojda


 

© Od 2007 Created by - Jerzy Ratajczak