Zespół Szkół
w Goleniowie
72-100 Goleniów
ul.Niepodległości 1B
Telefon/fax:914184274,
914431133
e-mail: zssgol@wp.pl
 
Kampania Państwowej Komisji ds. Pedofilii "#Rozmawiaj#Reaguj" A   B   C
   Strona główna      Rok szkolny 2013/2014      Listopad 2013

 
 
 29.11.2013 r. „Na świętego Andrzeja dziewkom z wróżby nadzieja”.
 

 
Aby tradycji stało się zadość w wigilię św. Andrzeja nie tylko na dziewczęta czekały dobre wróżby . Bawiliśmy się hucznie i smacznie, ponieważ tego dnia uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz Szkoły Zawodowej przygotowali andrzejkową kawiarenkę! Zapraszamy do galerii, aby skosztować atmosfery pracy i zabawy.
 Klasa I ZSS o profilu Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej 
 

 
uczestniczy w zajęciach praktycznych w obiekcie noclegowym "Na fali".
 
 
więcej


 
 12-15.11.2013 w Zespole Szkół w Goleniowie odbył się Tydzień Sportów Ekstremalnych
 


O tym, że wśród uczniów mamy wielu utalentowanych sportowców, już dawno wiedzieliśmy. Ale te prawdziwe talenty odkryliśmy dopiero podczas naszego Tygodnia Sportów Ekstremalnych! I ten mały i duży, nieśmiały i rozrabiaka, zakręcony i spokojny- każdy znalazł konkurencję dla siebie. Bo przecież odrobina szaleństwa nie pyta o wiek czy płeć. Najlepszy w rzucie kaloszem oraz oponą okazał się Sebastian Kropidłowski. W zbijaniu kręgli z zawiązanymi oczami bezkonkurencyjni byli Paweł Skrzecz i Andrzej Janowski. W turnieju piłkarzyków zwyciężyła drużyna w składzie; Alan Gęga i Klaudiusz Dudziński. Bieg w płetwach okazał się szczęśliwy dla Łukasza Bębena. Patelniowy tenis stołowy wygrał Przemek Paciorek. Tytuł „Żelaznej Pięści” podczas siłowania na rękę wśród uczniów szkoły podstawowej uzyskał Adrian Staciwa, wśród gimnazjalistów Jacek Kuśmierek. W klasach przysposabiających do pracy najlepiej poradzili sobie Sebastian Kropidłowski i Łukasz Niedźwiecki. A na zakończenie wyniki konkurencji, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, lecz okazała się również nie lada wyzwaniem! Pomidorem do celu trafił: Patryk Huk, Konrad Nowaczyk, Andrzej Janowski, Grzesiek Żyła, Adrian Kaczmarek, Weronika Mroziak, Kasia Łukasiewicz, Jacek Kuśmierek, Paweł Łacina, Daniel Osiński oraz Bartek Dudziński. Wszystkim uczestnikom życzymy odnajdywania swoich pasji, nawet tych najbardziej niebanalnych! Bo dobra zabawa, to ważna sprawa!

 
W dniu 08 Listopada 2013 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. 
Osobą odpowiedzialną za cały scenariusz była Jolanta Paś, osoby wspomagające: Joanna Stanuch-Piotrowicz, Remigiusz Skierski, Sylwia Trott.
 

 
Uczniowie zdobywali wiedzę na temat Niepodległości naszego  kraju,poprawnego zachowania się podczas oficjalnych uroczystości oraz poszanowania symboli narodowych.
Nasi wychowankowie w czasie trwania uroczystości  brali udział  w różnych etapach edukacyjnych takich jak :
Hymn Narodowy, barwy naszej flagi, godło państwowe, wydarzenia państwowe, ludzie zasłużeni dla Polski i świata, tłumaczenie i znaczenie najważniejszych świąt narodowych, symboli państwowych, powstanie listopadowe, powstanie styczniowe, wysiłek zbrojny Polaków, ocena wkładu Józefa Piłsudskiego w odbudowę państwa polskiego, rozwijanie wiedzy na temat własnego regionu.
 
 
 
 
 

 

© Od 2007 Created by - Jerzy Ratajczak