Zespół Szkół
w Goleniowie
72-100 Goleniów
ul.Niepodległości 1B
Telefon/fax:914184274,
914431133
e-mail: zssgol@wp.pl
 
Kampania Państwowej Komisji ds. Pedofilii "#Rozmawiaj#Reaguj" A   B   C
   Strona główna      Rok szkolny 2013/2014      Październik 2013
 
 Dnia 31.10.2013 r. w naszej szkole odbył się „Bal wszystkich świętych”.Zaproszeni uczniowie klas I-IV Szkoły Podstawowej bawili się przy muzyce chrześcijańskiej. Celem zabawy tanecznej było ukazanie nieba jako rzeczywistości wyjątkowej i radosnej, w której każdy będzie chciał przebywać. 14 października w Zespole Szkół w Goleniowie odbył się 
Dzień Edukacji Narodowej


Chociaż za oknem pełną parą trwa jesień, to chandra ominęła nas szerokim łukiem! Szczególnie, że 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. To wyjątkowe święto, w naszej szkole przebiegło naprawdę… wyjątkowo J! Szereg atrakcji otworzyły Otrzęsiny dla nowych nauczycieli. W tym dniu role się zamieniły i zaprosiliśmy ich do szkolnej ławy, gdzie czekały nie lada zadania! Pokonanie toru przeszkód na hulajnodze, namalowanie z zamkniętymi oczami portretu p. Dyrektor, zatańczenie układu choreograficznego z pomponami. A wszystkie zmagania i wysiłki nowicjuszy oceniało jury złożone ze specjalistów! Nic nie umknęło ich uwadze i bystremu oku! Egzamin na pełnoprawnego członka szkolnej społeczności wszyscy zdali z wynikiem pozytywnym! Następnie rozegraliśmy międzyklasową FAMILIADĘ! Zaangażowanie uczestników i rodzinna atmosfera nie ustępowały tej telewizyjnej! 

Po raz kolejny udowodniliśmy, że u nas nie można się nudzić!

więcej


 We wtorek, 08 października, odbyły się Powiatowe Integracyjne Biegi Przełajowe – Goleniów 2013. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół, a fundatorem pucharów i medali Starostwo Powiatowe. Honorowy patronat nad zawodami objął Starosta Goleniowski - Pan Tomasz Stanisławski. 


Na linii startu, oprócz uczniów Zespołu Szkół w Goleniowie stanęli ich koledzy z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nowogardzie, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Goleniowie oraz mieszkańcy i uczestnicy Domu Pomocy Społecznej w Nowogardziei Środowiskowego Domu Samopomocy w Goleniowie. 

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Pan Łukasz Mituła – dyrektor Wydziału Inwestycji i Promocji Starostwa Powiatowego w Goleniowie.Słodki poczęstunek w postaci pączków ufundowała firma „Asprod” z Klinisk, która od lat wspiera rozwój goleniowskiego sportu.

Po przeprowadzeniu 18 biegów na dystansach 100, 200, 400 i 600 metrów przystąpiono do ceremonii  wręczania medali najlepszym biegaczom przełajowym powiatu goleniowskiego. Dekoracji zawodników dokonała wicedyrektor Zespołu Szkół w Goleniowie Pani Izabela Stanuch razem z dyrektorem Wydziału Inwestycji i Promocji Starostwa Powiatowego w Goleniowie - Panem Łukaszem Mitułą.

 

 

 „Kup lizaka dla chłopaka” – pod takim hasłem pierwszego października zorganizowaliśmy kawiarenkę szkolną! 


Mamy nadzieję, że męska część  naszego uczniowskiego grona doceniła nasze starania. Można było ucieszyć podniebienie: hot dogiem, zapiekanką, sokiem z marchwi, pieczonym jabłkiem oraz pysznym ciachem.  Kawiarenka, oczywiście dedykowana była tym mniejszym i tym większym mężczyznom z naszej szkołyJ!

 

© Od 2007 Created by - Jerzy Ratajczak