Zespół Szkół
w Goleniowie
72-100 Goleniów
ul.Niepodległości 1B
Telefon/fax:914184274,
914431133
e-mail: zssgol@wp.pl
 
Kampania Państwowej Komisji ds. Pedofilii "#Rozmawiaj#Reaguj" A   B   C
   Strona główna      Aktualności - rok szkolny 2022-2023      Luty 2023

 
  7 lutego w Goleniowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2009
i młodsi. Rozgrywki odbyły się w duchu zasady fair - play. Na zawody przyjechały najlepsze drużyny z województwa. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miesjce - SOSW nr 1 w Policach
II miejsce - OSW w Pyrzycach
III miejsce - ZS w Goleniowie
IV miejsce - SOSW w Chojnie
V miejsce - ZS nr 12 w Koszalinie.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Grzegorz Grochowski z Polic, najlepszym bramkarzem uczeń Zespołu Szkół w Goleniowie - Igor Reichel.

Mistrzostwa Województwa odbyły się z pomocą Marszałka Województwa, który ufundował nagrody, puchary i medale oraz dzięki firmie Asprod, która ufundowała słodki poczęstunek dla sportowców.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!


więcej

 

  Ferie  to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. 


Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. To właśnie było tematem spotkania, które odbyło sią 6 lutego 2023r w Zespole Szkół Specjalnych w Goleniowie z przedstawicielami Policji i Sanepidu. Poruszono tematykę związaną z bezpieczeństwem w trakcie zabaw na śniegu, podczas jazdy na nartach, sankach i łyżwach. Policjantka  ostrzegała dzieci przed wchodzeniem na zamarznięte stawy i rzeki i zachęcała do korzystania z profesjonalnych lodowisk. Uczniowie utrwalili sobie zasady poruszania się po drodze, numery alarmowe oraz sposoby obrony przed atakiem groźnego psa. Na zakończenie, każdy uczeń złożył swój odcisk o otrzymał imienny certyfikat. Na spotkaniu uczniów klas starszych dodatkowo poruszono temat dotyczący nowych substancji psychoaktywnych, które są wyjątkowo niebezpieczne, między innymi ze względu na nieznany skład i mogą być łatwo przedawkowane. 

Dorota Adamowska

więcej 

© Od 2007 Created by - Jerzy Ratajczak