Zespół Szkół
w Goleniowie
72-100 Goleniów
ul.Niepodległości 1B
Telefon/fax:914184274,
914431133
e-mail: zssgol@wp.pl
 
Kampania Państwowej Komisji ds. Pedofilii "#Rozmawiaj#Reaguj" A   B   C
   Strona główna      Rok szkolny 2013/2014      Marzec 2014

 Siatkarze na lekcji. 


31 marca siatkarze goleniowskiej drużyny SGS brali udział we wspólnej lekcji w Zespole Szkół. Siatkarze pokazali uczniom jak wygląda prawidłowe odbicie oraz postawa siatkarska. Każdy mógł stanąć naprzeciwko siatki z zawodnikiem mierzącym 2 metry. Potem wszyscy razem ćwiczyli poznane elementy. Na koniec pamiątkowe zdjęcie i pytanie: Kiedy znów do nas zawitacie J

 
 
  W dniu 26 marca odbył się po raz dziewiąty finał konkursu komputerowego Internetowa Mądra Głowa przeznaczonego dla uczniów gimnazjów z województwa zachodniopomorskiego. 


Tegoroczne zmagania służące propagowaniu wykorzystania technologii informacyjnej jako sposobu na pokonanie barier komunikacyjnych, oraz właściwego sposobu wykorzystywania zasobów sieci WWW w edukacji zakończyły się sukcesem uczniów naszej szkoły. Katarzyna Nowosadowska zajęła w klasyfikacji indywidualnej pierwsze a Mirosława Górska szóste miejsce. W klasyfikacji drużynowej zdobyliśmy drugie miejsce. Gratulujemy!


więcej

 
 
 21.03. 2014r. Zespół Szkół w Goleniowie powitał wiosnę. 21 marca słoneczną pogodą wiosna udowodniła, że to już najwyższa pora na pożegnanie zimy! I my z chęcią jej pomogliśmy w tej decyzji! Oficjalne przywitanie wiosny rozpoczęliśmy od robienia Marzanny. Każda klasa z barwnych materiałów i wesołych pomysłów ustroiła swoją pannę! Artystyczny korowód z kukiełkami przemaszerował przez salę gimnastyczną. Tego dnia słońce nikomu nie pozwoliło siedzieć! Wszyscy z ogromną ochotą wzięliśmy udział
w zawodach sportowych oraz dyskotece na świeżym powietrzu. Stracone kalorie szybko nadrobiliśmy pierwszą w tym roku grillowaną kiełbaską! Zapraszam do galerii zdjęć!

 18 marca uczniowie naszej szkoli braki udział w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Tenisie Stołowym. 


Zawody odbywały się w Pyrzycach. Klasą dla siebie okazała się Miranda Merta, która przegrała tylko jeden mecz i została wicemistrzynią województwa w kategorii szkół gimnazjalnych. Drużynowo nasza szkoła zajęła 4 miejsce wśród szkół podstawowych oraz 3 miejsce w klasyfikacji szkół gimnazjalnych. Szkołę naszą reprezentowali: Miranda Merta, Paulina Rogala, Weronika Mroziak, Eliza Cichocka, Filip Dudziński, Daniel Kaczmarek i Grzegorz Żyła. 

 

Serdecznie gratulujemy.

więcej

 

  11.03.2014 r. w Zespole Szkół w Goleniowie odbyła się impreza 

TOP MODEL. 


Z okazji Dnia Kobiet dla naszych Panienek- tych starszych i młodszych- została zorganizowana impreza TOP MODEL. Dziewczyny miały okazję pokazać swoje wdzięki w dwóch odsłonach- strój elegancki i dyskotekowy. Każda kandydatka starająca się o tytuł Miss, prócz autoprezentacji, przejścia się po wybiegu, musiała wykonać zadanie. Jednym się trafiło śpiewanie, tańczenie, innym przepis na sałatkę lub deser, a nawet… wykonanie masażu. Wszystkie starania oceniało i doceniało (!) jury w składzie: Miss Jeziora Dąbie ’82 Małgorzata Paśko, Miss Grecji- Zoi, Miss Dzikiego Zachodu- Joanna Balicka. Po burzliwych naradach została wyłoniona Ta Jedyna! Koronę Miss Szkoły 2014 otrzymała Monika Łaskarzewska! Wszystkie pozostałe kandydatki również zostały uhonorowane tytułami: Miss Gracji, Miss Fryzury,  Miss Uśmiechu, Miss Foto, Miss Publiczności.  Nie zapominajmy, że każda z nas nosi w sobie piękno!

Miss Niedoskonałości- Paulina Gwardiak


więcej

 

 Wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Ćwiczyć każdy może".

Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w konkursie fotograficznym organizowanym przez MInisterstwo Edukacji Narodwej. 


W konkursie udział brały zdjęcia Ernesta oraz Marty.

Serdecznie gratulujemy:)

 

 

© Od 2007 Created by - Jerzy Ratajczak