Zespół Szkół
w Goleniowie
72-100 Goleniów
ul.Niepodległości 1B
Telefon/fax:914184274,
914431133
e-mail: zssgol@wp.pl
 
Kampania Państwowej Komisji ds. Pedofilii "#Rozmawiaj#Reaguj" A   B   C
   Strona główna      Rok szkolny 2014/2015      Luty 2015

 25 lutego 2015 r. w naszej szkole odbyła się Olimpiada wiedzy

i umiejętności. 


W rywalizacji w dwóch grupach sprawnościowych wzięli udział uczniowie z klas „b”, „bc” i „c” ze Szkoły Podstawowej. W konkurencjach o różnym stopniu trudności dzieci musiały wykazać się wiedzą umożliwiającą wykonanie zadań edukacyjnych, a następnie w grupach wykonać zadanie praktyczne. Podczas Olimpiady uczniowie rozwijali swoją samodzielność i umiejętność radzenia sobie w nowych sytuacjach. Rywalizacja została zaplanowana w taki sposób, aby każdy odniósł sukces, ponieważ jednym z głównych celów zmagań było rozwinięcie poczucia własnej wartości. Po wykonaniu zadań miało miejsce podsumowanie uroczystości. Pani Dyrektor wszystkim biorącym udział w Olimpiadzie pogratulowała odwagi i wytrwałości, a także wręczyła dyplomy i nagrody.

 

więcej

Beata Dąbrowska

Sylwia Danecka

 

 Z radością przyjęliśmy zaproszenie na zabawę karnawałową od naszych przyjaciół z Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Przybiernowie


Bawiliśmy się super! Dyskotekę prowadził profesjonalny didżej! Były konkursy, kolorowe światła, piękne stroje oraz maski karnowałowe… Atmosfera iście wystrzałowa! Dziękujemy naszym przyjaciołom za zaproszenie, anioła uśmiechu i wspólną zabawę do utraty tchu!

Justyna Rychła i kl. III SPP

więcej

 

 Walentynki w szkole 


W piątek w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki. Sceneria szkoły była w kolorach czerwonych i serduszkach. W tym dniu każdy mógł odwiedzić słodką Kawiarenkę Walentynkową, na której były same słodkości. Można było kupić ciasteczko z miłosnym cytatem oraz poznać imię swojego wybranka, bądź wybranki. W tym dniu także Amor Miłości roznosił Walentynki, które przez kilka dni można było wrzucać do skrzynki. Impreza była udana ! 

p. Natalia

 

 06.02.2015 Bal Karnawałowy.


W karnawale wszyscy robią bale. Nasza szkoła jest wspaniała, bal dla uczniów przygotowała. Wszyscy świetnie się bawili, w przerwie jedli, pili i się nie nudzili. Na Króla i Królową Balu wybrała publika Pirata i Królika. Trzy konkursy się odbyły dzieci bardzo się cieszyły, bo prezenty otrzymały, potańczyły, poskakały. Kiedy tańcem się zmęczyły to na lekcje powróciły.

więcej

 

 5 lutego klasę Ia odwiedził bardzo ciekawy gość. 


Pan Oleh Nesterov pochodzi z Ukrainy, a od kilku lat mieszka w naszym mieście i jest aktorem w Teatrze Brama. Opowiadał dzieciom o swojej pracy - o tym, czym się zajmuje i w jakiej był szkole. Po krótkiej opowieści zaprosił dzieci do wspólnej zabawy, a właściwie rozgrzewki teatralnej. No i na koniec najprzyjemniejsze – prezentacja lalek teatralnych oraz zabawa w teatr J. Każdy z uczniów na chwile mógł zamienić się w aktora. Było fantastycznie!

Diana Doszczeczko
 
więcej

 

 

© Od 2007 Created by - Jerzy Ratajczak