Zespół Szkół
w Goleniowie
72-100 Goleniów
ul.Niepodległości 1B
Telefon/fax:914184274,
914431133
e-mail: zssgol@wp.pl
 
Kampania Państwowej Komisji ds. Pedofilii "#Rozmawiaj#Reaguj" A   B   C
   Strona główna      Aktualności - rok szkolny 2021/2022      Luty 2022

 
 W lutym odbyły się kolejne zajęcia z  innowacji Chemia od kuchni, której głównym celem jest  rozbudzanie pasji do nauk przyrodniczych oraz  inspirowanie uczniów do odkrywania świata w niekonwencjonalny sposób. Uczniowie klasy 7a Szkoły Podstawowej wykonali ciekawe eksperymenty chemiczne. Zostało przeprowadzone doświadczenie
z wędrującą wodą, tęcza z mentosów oraz pożegnaliśmy zimę przez produkcję sztucznego śniegu i wykonanie bałwanków. Uczniowie rozwijali również umiejętności prawidłowego i bezpiecznego postępowania z substancjami chemicznymi.


  W listopadzie 2021 r. uczniowie Zespołu Szkół w Goleniowie brali udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Kolory jesieni" organizowanym przez Zespół Szkół nr 12 w Koszalinie. Komisja konkursowa na szczeblu szkoły wybrała 7 prac, które zostały wysłane do Koszalina. Jakub Pich z klasy 8bc został laureatem konkursu na szczeblu ogólnopolskim. 17 lutego 2022r Dyrektor Szkoły p. Wojciech Maciejewski wręczył długo wyczekiwany Dyplom oraz nagrodę Jakubowi - naszemu laureatowi oraz podziękowania dla p. Agnieszki Sućko  i p. Doroty Adamowskiej za przygotowanie z uczniami prac plastycznych.  

Organizator konkursu na szczeblu szkolnym

Dorota Adamowska

 

 

© Od 2007 Created by - Jerzy Ratajczak